Planuoju skaityti

22 komentarai :

 1. Siūlau į sąrašą įtraukti "Vampyrų akademiją" ir "Divergentės" trilogiją.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika, Ugne, didelis ačiū už pasiūlymus! Neabejoju, jog šios knygos ne už ilgo atsidurs norimų skaityti sąraše :)

   Panaikinti
 2. Tikrai patariu Lučianą ir Delirium trilogiją! :) Labaaaaai geros. Ir į sąraša įtraukti Lauren-Halse Anderson "Žiemos mergaits" :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, dėkui Tau už patarimus ir pasiūlymą - būtinai pasidomėsiu apie „Žiemos mergaites" :)

   Panaikinti
 3. Divergentę pirmu numeriu skaityk! O filmą gal jau ir mačius? Siūlau perskaityti "Elos ir Mičo paslaptis". :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Filmo dar nemačiau, nes visada pirmiau stengiuosi perskaityti kūrinį, o tik tada pažiūrėti jo ekranizaciją. Visų pirma dėl to, kad režisierių interpretacijos retai prilygsta originalui, o antra - smagu palyginti veikėjus su savo vaizduotės vaisiais. :) Didelis ačiū už pasiūlymą, apie šią knygą dar nebuvau girdėjusi, bet jo aprašymas labai labai sudomino! Tikrai skaitysiu :))

   Panaikinti
 4. "Angelų išsiveržimas" ir "Pasaulis Po To" yra tikrai LABAI LABAI LABAI geros knygos. Skaitau tikrai daug, tiek pat kiek ir tu ir ši knyga man padarė tokį didelį įspūdį!!!!! :)
  Siūlau perskaityti nedelsiant. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui už komentarą, dabar dar labiau noriu perskaityti šias knygas! :D

   Panaikinti
 5. Tikrai puiku, kad ruošiesi skaityti "Atranką", tikrai puiki knyga, pabanyk ir "Elitą" (antrą dalį). Taip pat siūlau perskaityti "Eleonora ir Pakas" ir, jeigu dar neskaitei - "Bado žaidynes". Tavo aprašymai tikrai puikūs, taip ir toliau! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki, nuoširdus ačiū už palaikymą ir pasiūlymus! Būtinai pasidomėsiu apie „Eleonorą ir Paką", o „Bado žaidynes" perskaičiau jau labai seniai, tik gaila, kad tuomet dar nebuvo kilusi mintis sukurti tinklaraštį :)

   Panaikinti
 6. Sveika :) Rekomenduočiau paskaityti knygą "Erebas", "Saros veidas". tikrai geros. "Erebas" kupinas nežinmybės, o "Saros veide" man patiko stilius ir mintis.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, dėkoju už rekomendacijas! „Erebą" perskaičiau gal prieš metus, labai patiko. O „Saros veido" ne, būtinai pasidomėsiu plačiau.

   Panaikinti
 7. Labas, pastebėjau jog knygų sąraše, pas tave karaliauja tik užsienio rašytojų knygos. Siūlyčiau pabandyti ir lietuvių rašytojus, jie tikrai neblogi ir dažnai nenusileidžia ir užsieniečių kūrybai. Pabandyk paieškoti Ruta Sepetys, Vandos Juknaitės ir Romualdo Granausko. Smagaus skaitymo. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas :) Labai taiklus pastebėjimas - iš tiesų lietuviškų knygų skaitau labai labai mažai. Be vaikystėje skaitytų, man rodos, esu į rankas paėmusi tik „Nebaigtą dienoraštį". Kažkaip visad atrodydavo, jog lietuvių autorių, kuriančių jaunimui, paprasčiausiai nėra... Arba tie kūriniai manęs nesudomins. Ačiū už pasiūlymus, būtinai pasidomėsiu šių rašytojų kūryba - gal ims kas ir užkabins :)

   Panaikinti
 8. Labas. Ar jau skaitei knygas „Kalbėk“ ir „Trylika priežasčių kodėl?“ Jeigu dar neteko skaityti, tai labai rekomenduoju. Šios dvi, mano nuomone, tikrai vertos dėmesio. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, kažkada skaičiau „Trylika priežasčių kodėl", bet nepajėgiau užbaigti. :/ Man rodos, kad tą knygą paėmiau kiek per anksti, ją skaityti turbūt vertėtų nuo kokių 16-17 metų, nes mane ji, kiek pamenu, labai sukrėtė. O apie „Kalbėk" mažai ką girdėjau, tad būtinai pasidomėsiu. Ačiū už rekomendacijas! :)

   Panaikinti
 9. Rekomenduoju perskaityti Johanna Sinisalo knyga Trolis, ji tokia kitokia, tamsi, bet intriguojanti be to turi neįprastą pabaigą :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nesu girdėjusi apie tokią, ačiū, būtinai pasidomėsiu!

   Panaikinti
 10. Aš pasiūlyčiau perskaityti Stephanie Perkins knygą "Lola ir vaikinas iš gretimo namo". Tikrai labai įdomi ir įtraukianti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveika, neseniai atradau tavo pulapį ir manau, kad tai, ką darai yra nerealu! Tavo knygų aprašymai tokie įdomūs, įtraukiantys, tiesiog nuostabūs!
  Na o aš tau dar norėčiau parekomenduoti perskaityti knygą "ar sakiau, kad myliu tave?" Knygos istorija tikrai labai įdomi ir tai neabejotinai viena geriausių mano skaitytų knygų :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas, ačiū, be galo malonu! :) Dėkui už rekomendaciją, šią jau esu skaičiusi, patiko, tik aprašymo, gaila, neparuošiau... Ar jau skaitei antrą dalį?

   Panaikinti
 12. Kažkaip pasigedau Musso knygų tavo sąraše. Būtinai įtrauk bent jau "Ar būsi ten" knygą :)

  AtsakytiPanaikinti